Майже 8 тисяч пільговиків пройшли обстеження на комунальних МРТ та КТ

Майже 8 тисяч пільговиків пройшли обстеження на комунальних МРТ та КТ

Протягом року.

Протягом 2018 року майже 8 тисяч пільговиків пройшли безкоштовно дороговартісні обстеження на комунальних магнітно-резонансному та комп’ютерному томографах у обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського. Про це повідомила прес-служба обласної ради. З них біля 5 тис. – це обстеження на МРТ, а 3 тис. – на КТ.

«Відповідно до спільного розпорядження голови обласної ради та голови обласної державної адміністрації щодо переліку пільгових категорій населення щодо права пільгового користування МРТ та КТ, на безкоштовне забезпечення розхідними матеріалами для проведення томографії мають право: важкі реанімаційні та ургентні хворі; військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, Національної гвардії України, інших силових структур області, що брали участь в антитерористичній операції, члени сімей загиблих; ветерани ВВВ, діти війни; діти-інваліди усіх груп; інваліди І, ІІ груп; діти з онкологічним захворюваннями; особи, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС (категорії 1, 2); малозабезпечені пенсіонери; внутрішньо переміщені особи; малозабезпечені верстви населення», – йдеться у повідомленні.

До слова, з 11 січня 2017 року в обласній лікарні працює комп’ютерний томограф, а 9 червня 2016 було запущено комунальне МРТ.

Leave a Comment