Майже чверть мільйона міськрада заплатить телеканалу за 30 новин та 6 передач за участю місцевої влади

Житомирська міська рада заплатить товариству з обмеженою відповідальністю “Телерадіокомпанія “Союз-тв”  238 000 грн за послуги з виготовлення і трансляцію інформаційних відеосюжетів та відеопередач за участю міського голови, посадових осіб, депутатів та виконавчого комітету.

Відповідний договір, який міський голова Сергій Сухомлин підписав із директором компанії Олегом Бабкіним, оприлюднили 5 травня на майданчику електронної системи публічних закупівель Prozorro.

Згідно із документом, за майже чверть мільйона гривень “Союз-тв” зобов’язується виготовити 30 інформаційних відеосюжетів та 6 телевізійних програм, а також транслювати їх на території області. Крім того, матеріали повинні додатково бути оприлюднені у соціальних марежах та на сайті каналу.

Відповідно до інформації з протоколу тендерного комітету, у даному випадку була застосована переговорна процедура закупівлі, а не відкриті торги. Такий виняток зазвичай роблять, якщо вже мали місце відміни тендеру, зокрема, через відсутність достатньої кількості пропозицій.

Нагадаємо, у квітні 2016 року Сергій Сухомлин призначив  власника телекомпанії «Союз ТВ» Олега Бабкіна своїм радником. У грудні 2017 року доньку Бабкіна працевлаштували у Житомирській міській раді на посаду  головного спеціаліста управління звернень та діловодства. Син Олексія – Максим Бабкін був депутатом Житомирської міської радиа 6-го скликання. Також Бабкіни є відомими перевізниками у місті. Їм належить кілька маршрутів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *