Майже всі путівки в табори та санаторії, які придбали за кошти бюджету області, вже “роздали”

Майже всі путівки в табори та санаторії, які придбали за кошти бюджету області, вже “роздали”

Це 82% від запланованого на цей рік.

На Житомирщині понад 15 тис. 636 дітей вже відправили в табори та санаторії за кошти бюджету області. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації з посиланням на начальницю управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Світлану Гресь.
В обласному бюджеті на цей рік передбачили видатки на придбання путівок до дитячих оздоровчих закладів в розмірі 12 млн 297 тис. 300 грн.

«В області оздоровлюють дітей всі 11 оздоровчих закладів, робота яких була запланована на початку сезону. Всі табори працюватимуть мінімум у 3 оздоровчі зміни, частина таборів – у 4 зміни», – сказала Світлана Гресь.

За оперативними даними райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад вже оздоровились і відпочили понад 29 тис. дітей області.

«На організацію оздоровлення і відпочинку дітей у міських бюджетах, бюджетах районів та бюджетах об’єднаних територіальних громад передбачили 24328,6 тис. грн, що на 4,5 тис. грн більше, ніж минулого року. Планують, що за ці кошти забезпечать оздоровлення та відпочинок для 22 тис. 213 дітей. У стаціонарних таборах відпочиватиме 5 тис. 282 дитини, у пришкільних таборах – 16 тис. 931 дитина», – додали у прес-службі.

Крім того, з початку року до УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) за путівками, наданими Міністерством соціальної політики України, направили 145 дітей, до ДЦ «Артек» – 151 дитина.

Нагадаємо, через порушення санітарних вимог в області не відкрили 10 пришкільних таборів. Майже 5 мільйонів за час війни ОДА перерахувала санаторію «Тетерів» для переселенців. Продукти для “Супутника” купували у чоловіка директорки табору.

Leave a Comment