Медики обласної лікарні вперше провели трансплантацію нирки

Медики обласної лікарні вперше провели трансплантацію нирки

Від батька до сина.

На базі обласної лікарні імені О.Ф. Гербачевського вперше пересадили нирку пацієнту. Надзвичайна подія в історії трансплантології області сталас 18 червня.  Про це повідомила пресслужба обласної ради. 
Довготривале навчання, підготовка та професійність лікарів дала змогу здійснити цю революційну операцію. Це була подвійна операція з пересадки донорської нирки від спорідненого донора: від батька до сина.
Пацієнти, наразі, почуваються добре.
«За минулий рік ми пройшли великий шлях: отримали ліцензію на трансплантацію від Міністерства охорони здоров’я, є рішення Кабінету Міністрів про включення нашої лікарні до переліку медичних закладів, що мають надавати медичну допомогу при трансплантації органів і тканин.І ось історична подія сталась. Дякую усім хто підтримував, дякую лікарям! Це дійсно революція”- зауважив генеральний директор КНП «Обласна клінічна лікарня імені О. Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради Богдан Леськів.
Нагадаємо, 12 травня, під час відкриття у медичному закладі відділення нефрології було анонсовано проведення в обласній лікарні цьогоріч першої операції з трансплантації нирки.

Leave a Comment