Мер Новограда попросив Мінкультури фінансувати фестиваль «Лесині Джерела»

Мер Новограда попросив Мінкультури фінансувати фестиваль «Лесині Джерела»

У Мінкультури «подумають», кому у наступному році надати підтримку.

Міський голова Новограда-Волинського звернувся до Міністра культури України Євгена Нищука з проханням виділити на організацію та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» 300 тис. грн. Відповідну інформацію оприлюднили на сайті міської ради.

Крім того, Весельський попросив включити свято в план заходів Міністерства культури України на 2018 рік.

«Враховуючи вагоме суспільне значення мистецького заходу, Міністерство культури України готове надати організаційно-методичну допомогу та внести матеріали, які отримані від організаторів заходу, на розгляд Експертної ради Міністерства культури України з відбору культурно-мистецьких проектів для надання державної підтримки у 2018 році. Питання розглядатимуть на конкурсній основі», – йдеться у листі першого заступника Міністра культури України Фоменка.

До слова, у Новограді-Волинському Міжнародний фестиваль літератури та мистецтв «Лесині джерела» відзначають три дні. Цього року містяни та гості райцентру відзначили 30-ту річницю від заснування фестивалю. На свято з’їхалися тисячі людей. У рамках свята відбулися ряд художніх виставок, ярмарок майстрів, концерти фольклорних та естрадних колективів, парад вишиванок, народні гуляння та забави.

Нагадаємо, Житомирська міська рада витратила на відзначення дня міста 967 тис. 500 грн. Більшість цих коштів виділили з міського бюджету. Меценати та спонсори надали на відзначення Дня Житомира 76 тис. грн.

Leave a Comment