Мера Новограда хочуть відправити у відставку, але він терміново пішов на лікарняний

У Новограді-Волинському 6 листопада збереться позачергова сесія, яка заслухає звіт міського голови Віктора Весельського і розгляне питання, яке було ініційоване в петиції містян «Про дострокове припинення повноважень міського голови». Таке рішення прийняли депутати 1 листопада у ході сесії міської ради. Про це повідомив депутат міськради Сергій Хапчук на своїй сторінці у Facebook.

«Отже, 6 листопада відбудеться позачергова сесія міської ради, Це безпрецедентна подія, яка стала результатом незадоволення людей роботою даної команди управлінців, на чолі якої головує В.Л. Весельський», – написав він.

За словами депутата, якщо відповіді «головного керманича містом» задовольнять громаду і її представників (депутатів) – міський голова продовжить свою роботу. Якщо ж ні – депутати дадуть свою оцінку його роботі і можуть висловити недовіру.

Цікаво, що 1 листопада Весельський підписав розпорядження про покладання виконання обов’язків міського голови на свого заступника Колотова у звя’зку з лікарняним.

«Покласти виконання обов’язків міського голови на період мого листка непрацездатності на першого заступника міського голови Колотова С.Ю. з 02.11.2018 р», – йдеться у документі.

Поки невідомо, чи вийде міський голова з лікарняного до 6 листопада.

Нагадаємо,у Новограді зняли секретаря міськради та позбавили премії міського голову Весельського. Мера Новограда суд визнав винним у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *