Мерія Новограда-Волинського купила автомобіль із кондиціонером та підігрівом керма

Мерія Новограда-Волинського купила автомобіль із кондиціонером та підігрівом керма

У комплекті також шкіряна коробка передач та мультимедійна система.

Виконком Новоград-Волинської міської ради провів тендер на придбання службового автомобіля “Toyota Corolla” на суму 600 тис. грн. Інформацію про це розміщено на урядовому порталі публічних закупівель “ProZorro”.

Якщо театр починається з гардеробу, то Новоград-Волинська міська рада, схоже, починається зі службового автомобіля. Саме такої думки, вочевидь, дотримуються у виконкомі згаданого органу місцевого самоврядування. Адже на засіб пересування, яких, до речі, у міській раді вже є аж чотири, міська рада виділила аж 582 тис. 255 грн.

Вітчизняний автопром ніяк не задовольняє амбіцій міської ради. Адже мало того, що у тендерній документації мерія прописала для себе та свого шефа престижний “Toyota Corolla”, а ще й згадали, що “предмет закупівлі повинен бути новим, таким, що не був у експлуатації, рік випуску не раніше 2016 р.”. Воно й зрозуміло, як же “жити по-новому”, якщо ти їздиш на старому “зачуханому” авто. Хоча сам міський голова неодноразово зазначав, що “має на чому їздити” і автомобіль купує не стільки для себе, як для своїх підлеглих. Мовляв, їм, сердешним, доводиться частенько їздити у відрядження. То ж не маршруткою пересуватися.

Вимоги до салону непересічні. Кермо та коробка передач автомобіля за вимогами мерії мають бути оздоблені комбінованою шкірою. Ніби це допоможе новоград-волинцям жити краще. Суворі зими та спекотне літо тепер не відволікатимуть керманича Новограда-Волинського від повсякденної турботи про жителів міста. Адже у салоні автомобіля буде підігрів передніх сидінь та керма і кондиціонер. Для того ж, щоб чиновники могли одночасно займатися і бюрократичною паперовою роботою, і вирішувати нагальні питання Новограда-Волинського, в салоні авто передбачили управління аудіосистемою та телефоном. Щоб достеменно володіти інформацією, що відбувається у державі та світі, у “Тойоті” буде інформаційно-розважальна система “Toyota Touch 2” із сенсорним екраном діагоналлю 17,8 см. Щоправда, невідомо, чи передбачили у комплектації підставку для пакету із попкорном. Якщо дорога далека, можна й кіно подивитися…

На офіційному сайті “Тойота” є й інша, значно скромніша, комплектація згаданого автомобіля. “Corolla” з іншими технічними вимогами вартує як мінімум на 200 тис. грн дешевше. Але Новоград-Волинська мерія, схоже, хотіла створити максимально комфортні умови для міського голови. Мовляв, чим зручнішим буде авто мера, тим із більшим задоволенням він працюватиме на благо жителів Новограда-Волинського.

Нагадаємо, що раніше Віктор Весельський мав намір придбати автомобіль за 1 млн грн з бюджету міста. У свій день народження міський голова Новограда-Волинського отримав нагороду від Петра Порошенка.

Leave a Comment