Мерія Новограда без конкурсу віддала підряд на понад 900 тисяч фірмі екс-радника Весельського

Мерія Новограда без конкурсу віддала підряд на понад 900 тисяч фірмі екс-радника Весельського

Колишньому заступнику мера Житомира.

Новоград-Волинська міська рада без конкурсу підписала договір на 918 тис. 947 грн 20 коп на ремонт краєзнавчого музею із ПП «Моноліт Індустрія», яке належить екс-раднику Віктора Весельського, колишньому меру міста Миколі Боровцю. Звіт про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

У реєстрі фізичних та юридичних осіб Міністерства юстиції України Микола Боровець значиться як єдиноосібний власник та керівник згаданого підприємства.

Торги щодо визначення підрядника з капітального ремонту краєзнавчого музею у Новограді-Волинському не проводили. Договір на виконання робіт підписали 12 березня. Замовником капремонту виступив відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради. Згідно із документом, об’єкт мають закінчити до 15 серпня 2020 року.

Нагадаємо, що Микола Боровець під оплески депутатів Новоград-Волинської міської ради повернув своє посвідчення радника Віктору Весельському. Мер Новограда-Волинського склав свої повноваження на початку сесії 27 лютого.

Leave a Comment