Мерія перерозподілила кошти: забрала у Корольовського району і віддала Богунському

У Житомирі  планують провести перерозподіл видатків загального фонду міського бюджету на 2016 рік шляхом зменшення субвенцій Корольовському району і за рахунок цього збільшення субвенцій Богунському району. Про це йдеться у проекті рішення міськвиконкому, опублікованому на сайті 11 серпня.

«Виконавчий комітет міської ради вирішив провести перерозподіл видатків загального фонду міського бюджету на 2016 рік відповідно до фактичних видатків по КТКВК 250330 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу», КЕКВК 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів», в тому числі: зменшити обсяг субвенції бюджету Корольовського району на 1 966,8 гривень; збільшити обсяг субвенції бюджету Богунського району на 1 966,8 гривень», – зазначено у документі.

Нагадаємо, житомирська міська рада виділила з початку року на зарплати освітянам і медикам майже 20 млн грн. У минулому році мерія виділила утричі меншу суму на ці потреби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *