Мешканець багатоповерхівки у Житомирі знайшов у під’їзді немовля

Мешканець багатоповерхівки у Житомирі знайшов у під’їзді немовля

Поліція шукає матір.

У Житомирі 8 жовтня мешканець багатоквартирного будинку знайшов у під’їзді дівчинку-немовля.  Наразі дитиною у лікарні опікуються медики. Поліція розшукує матір та проводить необхідні заходи зі встановлення  усіх обставин. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

“Повідомлення про виявлення новонародженої дитини надійшло до поліції близько 21:00. Новонароджену дівчинку, замотану у білу ковдру, виявив на сходинковому майданчику на 6-му поверсі під’їзду біля ліфту мешканець багатоповерхівки. Про знахідку чоловік негайно повідомив поліцію та медиків. Каретою швидкої допомоги немовля доставили до медичного закладу з попереднім діагнозом – переохолодження. Попередньо, дитина знаходилась у холодному під’їзді нетривалий час”, – йдеться у повідомленні.

Водночас поліцейські розпочали комплекс  необхідних заходів для з’ясування усіх обставин і встановлення особи матері немовляти. Нині проводиться опитування мешканців багатоквартирного будинку, перевіряються медичні заклади Житомира щодо можливих відомостей про породіллю тощо.

“Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.135 (Залишення у небезпеці) Кримінального кодексу України. Подібні протиправні дії для горе-матері можуть обернутися обмеженням або позбавленням волі на строк до 3 років”, – додали у поліції.

Нагадаємо, на Житомирщині за півроку померли 39 немовлят.  У Черняхівському районі знайшли тіло немовляти.

Leave a Comment