Мешканці Корбутівки занепокоєні станом ремонту садочків (ФОТО)

Мешканці Корбутівки занепокоєні станом ремонту садочків (ФОТО)

У мерії кажуть, що ситуація контрольована.

Житомиряни, які мешкають на Корбутівці, занепокоєні, що підрядник, який ремонтує дитячі садочки №6 та №29 може зірвати навчальний процес у цих дошкільних навчальних закладах. До 22 серпня фірма “Капітал Буд Енерджи”, яка виконує ремонт, мала здати готові відремонтовані приміщення.

“Сьогодні будівельники мали працювати, але вони не вийшли на робоче місце. Аргументували тим, що з ними ніхто не розраховується”, — кажуть обурені житомиряни. ТОВ “Капітал Буд Енерджи” є підрядником по ремонту пралень та харчоблоків ДНЗ №6 та №29. На період ремонту всього кілька груп навчаються протягом трьох годин. Решта дітей тимчасово переведені до ДНЗ №15 та НВК №11.
За коментарем ми звернулися до заступника міського голови Матвія Хренова.

“Я не побачив ніякого страйку робітників. Так, дійсно, по шостому садочку були проблеми. Але підрядник запевнив, що протягом вихідних всі проблеми вирішать і 22 серпня садочок буде зданий”, — сказав Матвій Хренов.

Аванс за роботи ТОВ “Капітал Буд Енерджи” був перерахований в сумі 371 тис. 711 грн ще 23 червня. 29 червня підрядник приступив до роботи.

“Такими були умови, які озвучені підряднику. Ми перерахували передоплату. Решту коштів фірма отримає після виконання всіх робіт. Здадуть по акту відремонтоване приміщення — отримають розрахунок”, — прокоментував Матвій Хренов.

Така ж ситуація, кажуть батьки, і по ДНЗ №29, де ремонтні роботи виконує це ж підприємство. Однак Матвій Хренов повідомив, що про стан ремонту цього садочка говорити не готовий. Адже на сьогодні він його ще не перевіряв.

дитсадочок №6 IMG_5701 IMG_5702 IMG_5703 IMG_5704 IMG_5705 IMG_5706 IMG_5707 IMG_5708 IMG_5709 IMG_5710 IMG_5711

Нагадаємо, що хмельницька фірма-забудовник хотіла знести дитячий садочок у центрі Житомира. Матвій Хренов вважає, що благодійні внески у садочках мають бути цільовими і добровільними.

Leave a Comment