Міська влада планує скоротити кількість маршрутних “таксі”

Міська влада планує скоротити кількість маршрутних “таксі”

Деякі маршрути зникнуть взагалі.

Міська влада планує змінити схему руху громадського транспорту у Житомирі. Тепер маршруток, які дублюють маршрут одна одної, поменшає. Натомість центр міста звільниться для тролейбусів. Про це “Вголос.zt” розповів заступник голови міської ради з питань автотранспорту Дмитро Ткачук.

Вже багато разів від житомирян на адресу міської ради та управління транспорту надходили скарги щодо порушення перевізниками графіку руху та й взагалі якості перевезення. Для того, щоб змінити прикру ситуацію з перевезенням пасажирів та забезпечити якісний сервіс міська рада ліквідує деякі маршрути, а також скоротить кількість маршрутних “таксі”.  

До слова, у редакцію “Вголос.zt” неодноразово зверталися мешканці багатоповерхівок, що по вулиці Бориса Тена, зі скаргами на незадовільну роботу маршрутного “таксі” №5 “м-н Мальованка-вул. Селецька”. Цю інформацію ми адресували Дмитру Ткачуку.

Ми знаємо про проблему, яка є по вул. Бориса Тена. В годину “пік” маршрутки ще обслуговують більш менш нормально, а в інші години є багато нарікань від мешканців. Я б не виділяв окремо “п’ятий” маршрут, адже подібних маршрутів є ціла низка. Є багато нарікань від житомирян на якість перевезення. Зі зміною міських маршрутів ситуація покращиться. Адже ми також говоримо про вимоги до транспортних засобів. Перевізники повинні будуть випускати замість маленьких маршруток – нормальні автобуси. Тоді можна буде перевезти більшу кількість людей. Відповідно кількість рухомого транспорту буде меншою, а дохід – збільшиться”, – розповів Дмитро Ткачук.

Крім того, заступник міського голови пояснив, що скорочення рухомого складу приватних перевізників однозначно буде. Не всі перевізники підтримують подібні нововведення, але це, на думку Ткачука, необхідність.

Нагадаємо, що житомиряни можуть очікувати підняття тарифів на проїзд у міському електротранспорті. Перевізники теж хочуть підняти вартість квитка на проїзд у маршрутках. Проте щодо цього позиція міської влади є незмінною. Без якісного надання послуг з перевезення – жодного підняття вартості проїзду не буде.

Leave a Comment