Міська влада позбавила мене конституційного права, – власник МАФу

Міська влада позбавила мене конституційного права, – власник МАФу

Біля парку демонтують скандальний МАФ.

Тимчасову споруду по вулиці Старий Бульвар, 13 демонтує КП “Інспекція з благоустрою”. Таке рішення було прийняте на позачерговому виконкомі сьогодні, 19 лютого. Одразу ж після прийняття рішення розпочалися демонтажні роботи.

демонтаж мафу-6

“Вважаю, всі ці дії незаконні та мають кримінальний характер. Є такий момент, що влада має повідомити про своє рішення приписом, і тоді демонтувати. Я цього припису не отримав. Мені не дали часу на оскарження цього рішення. Вважаю, що міська влада позбавила мене конституційного права на захист моїх прав. Даний об’єкт сплачує податки, має комунальні договори на електропостачання, водопостачання та водовідвідведення. Цей демонтаж – свавілля влади”, – сказав власник скандального МАФу, приватний підприємець Роман Кучер.

демонтаж мафу-9

Звинувачення міської влади у хабарях попередній владі чоловік заперечує.

“Це наклеп та брехня! Якби це було б, то вони б могли це технічно підтвердити. Я на сьогоднішній день можу підтвердити технічно усі наші розмови. Мене образили. Я думаю, що це вже буде судовий спір”,– зазначив він.

демонтаж мафу-12

Своє право на оренду ділянки у парку чоловік пояснює просто.

“У 2011 році я написав заяву по постанові Кабінету Міністрів, у якій було чітко прописано, що якщо у місячний термін я не отримаю заперечення на встановлення, то автоматично отримую дозвіл і маю право на встановлення об’єкта. Нас було два підприємця, тому така площа і літні майданчики. Все це чітко прописано. Тобто, я маю право на оформлення оренди земельної ділянки, у чому мені відмовила міська рада”, – розповів підприємець.
демонтаж мафу-17

Директор КП “Інспекція з благоустрою” Юрій Юзвинський впевнений, що демонтаж законний, тому що вони діють за рішенням виконкому.

“Йому давалося вісім приписів і кілька протоколів, якій він мав сплатити, але не сплатив. Споруда незаконна вже не один рік. Не знаю, чому він судиться, якщо все проти нього. У ніго немає ніяких документів. Їм надавали час, пропонували інше місце за умови, що не торгуватимуть алкоголем. Проте його це не влаштовує”, – сказав Юрій.

демонтаж мафу-38

Демонтоване майно “Благоустрій” забрав з собою та передав на зберігання КП “Зеленбуд” за 50 коп/доба. Директор на камеру запевняє, що за майно можна не переживати, його описали, воно буде цілим та неушкодженим. За демонтаж та маніпулятор ми виставимо рахунок, сплативши який власник зможе отримати своє майно назад”, – запевнив він.

демонтаж мафу-16

Не на камеру підприємець та директор усамітнюються у останньому приміщенні, що залишилось недемонтованим зі словами “Ну, я ж особисто проти тебе нічого не маю”…

демонтаж мафу-43 демонтаж мафу-44

Leave a Comment