-
Чи будуть житомиряни переходити на ID-паспорти (БЛІЦ-ОПИТУВАННЯ) - 12/01/2016
-
Житомирська відлига у 20 фотографіях - 12/01/2016
-
«Житомиртранспорт» витратить 49 тисяч на ремонт інформаційних табло про прибуття транспорту - 5 hours ago
-
Житомирській міськраді передадуть у власність екскаватор та легковий автомобіль - 03/02/2023
-
На пожежі у кімнаті житомирського гуртожитку вогнеборці врятували жінку з дитиною - 03/02/2023
-
Прокуратура ініціювала передачу ЗСУ 4 позашляховики, які намагалися продати псевдоволонтери - 03/02/2023
-
Поліція та ДБР провели обшуки у Новогуйвинській селищній раді - 02/02/2023
-
Бердичівлянин продавав автомобілі, ввезені в Україну як допомога ЗСУ - 02/02/2023
-
У Житомирі вулиця Пушкінська піде услід за російським військовим кораблем - 02/02/2023
-
У 2022 році «Житомиргаз» спрямував 3 мільйони на допомогу ЗСУ - 01/02/2023
-
Прокуратура області передасть ОВА генератори, вилучені у справі про торгівлю наркотиками - 01/02/2023
-
Частині житомирян, які не мають лічильників тепла, перерахують платіжки - 01/02/2023
Міська влада позбавила мене конституційного права, – власник МАФу
Біля парку демонтують скандальний МАФ.
Тимчасову споруду по вулиці Старий Бульвар, 13 демонтує КП “Інспекція з благоустрою”. Таке рішення було прийняте на позачерговому виконкомі сьогодні, 19 лютого. Одразу ж після прийняття рішення розпочалися демонтажні роботи.
“Вважаю, всі ці дії незаконні та мають кримінальний характер. Є такий момент, що влада має повідомити про своє рішення приписом, і тоді демонтувати. Я цього припису не отримав. Мені не дали часу на оскарження цього рішення. Вважаю, що міська влада позбавила мене конституційного права на захист моїх прав. Даний об’єкт сплачує податки, має комунальні договори на електропостачання, водопостачання та водовідвідведення. Цей демонтаж – свавілля влади”, – сказав власник скандального МАФу, приватний підприємець Роман Кучер.
Звинувачення міської влади у хабарях попередній владі чоловік заперечує.
“Це наклеп та брехня! Якби це було б, то вони б могли це технічно підтвердити. Я на сьогоднішній день можу підтвердити технічно усі наші розмови. Мене образили. Я думаю, що це вже буде судовий спір”,– зазначив він.
Своє право на оренду ділянки у парку чоловік пояснює просто.
“У 2011 році я написав заяву по постанові Кабінету Міністрів, у якій було чітко прописано, що якщо у місячний термін я не отримаю заперечення на встановлення, то автоматично отримую дозвіл і маю право на встановлення об’єкта. Нас було два підприємця, тому така площа і літні майданчики. Все це чітко прописано. Тобто, я маю право на оформлення оренди земельної ділянки, у чому мені відмовила міська рада”, – розповів підприємець.
Директор КП “Інспекція з благоустрою” Юрій Юзвинський впевнений, що демонтаж законний, тому що вони діють за рішенням виконкому.
“Йому давалося вісім приписів і кілька протоколів, якій він мав сплатити, але не сплатив. Споруда незаконна вже не один рік. Не знаю, чому він судиться, якщо все проти нього. У ніго немає ніяких документів. Їм надавали час, пропонували інше місце за умови, що не торгуватимуть алкоголем. Проте його це не влаштовує”, – сказав Юрій.
Демонтоване майно “Благоустрій” забрав з собою та передав на зберігання КП “Зеленбуд” за 50 коп/доба. Директор на камеру запевняє, що за майно можна не переживати, його описали, воно буде цілим та неушкодженим. За демонтаж та маніпулятор ми виставимо рахунок, сплативши який власник зможе отримати своє майно назад”, – запевнив він.
Не на камеру підприємець та директор усамітнюються у останньому приміщенні, що залишилось недемонтованим зі словами “Ну, я ж особисто проти тебе нічого не маю”…