Міськрада 2 тижні перевірятиме «Житомирводоканал»

Через підозру одному з керівників КП «Житомирводоканал» діяльність підприємства два тижні перевірятиме контрольна комісія. Про це повідомила пресслужба Житомирської міської ради. До її складу увійдуть члени наглядової ради водоканалу, фахівці контрольно-аналітичного відділу, громадськість. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Сухомлин.

На час перевірки керівника підприємства відсторонено від виконання посадових обов’язків. Предметом вивчення комісії будуть тендери та закупівлі «Житомирводоканалу». Раніше т. в. о. директора розвитку та капітального будівництва КП «Житомирводоканал» Олександра Гаврилова затримали на хабарі у сумі 175 тис. грн.

Члени комісії вивчатимуть документацію проведення тендерів та закупівель за останні два роки. Висновки обіцяють оприлюднити.

У мерії також зазначають, що готується розпорядження міського голови, відповідно до якого всі закупівлі, що здійснюють комунальні підприємства, будуть проходити аналіз контрольно-аналітичного відділу міської ради.

Нагадаємо, що «Житомирводоканал» витратив майже 40 тис. грн на меблі та клей для плитки. Підприємство також придбало 200 вишитих кепок за понад 25 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *