Міськрада хоче відмовити підприємству віце-прем’єра Зубка у відведенні земель

Міськрада хоче відмовити підприємству віце-прем’єра Зубка у відведенні земель

Землю хочуть продати з аукціону.

Житомирська міська рада має намір відмовити ПАТ «Житомирський завод огороджувальних конструкцій» у наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Згадана фірма, згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, належить синові та дружині віце-прем’єра Геннадія Зубка. Підприємство претендувало аж на 3 ділянки в районі вулиці Малікова. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті міської ради.

На земельних ділянках загальною площею у понад 1,5 га між будинками по вулиці Малікова, 8 та провулком Червоним, 41 підприємство хотіло звести багатоповерховий будинок. У проекті рішення пропонується відмовити ПАТ «Житомирський ЗОК», оскільки згідно із чинним законодавством, відповідні землі реалізуються виключно з аукціону.

У перелік тих, кому хочуть відмовити, потрапили також ТОВ «Полісся-Продукт» депутата міськради Олександра Раковича та ТОВ «І-ТВЛ», співвласником якої є радник міського голови Володимир Іваницький.

Нагадаємо, що у Буках сільська рада передала приватникам землю військового полігону вартістю майже 8 млн грн. Землю зі сквером на Лятошинського у Житомирі оформили під комерційну забудову.

Leave a Comment