Міськрада хоче прибрати місто, поки у Житомирі не відключать воду

Міськрада хоче прибрати місто, поки у Житомирі не відключать воду

Обіцяють, що житомиряни встигнуть помитися.

Напередодні дводенного обмеження водопостачання, 19-20 квітня, у Житомирі оголосили загальноміську толоку. Вийти на прибирання містян закликали на сайті міськради. А на вечір 20 квітня КП «Житомирводоканал» обіцяє на 2 доби обмежити водопостачання.

Житомиряни по-різному відреагували на такий заклик міської ради. Так, голова Спілки споживачів міста Житомир Микола Кравченко переконаний, що прибирати місто мають комунальники.

«За логікою речей, житомиряни за ці два дні, 19 та 20 квітня, не мають платити комунальникам за прибирання міста. Адже всю роботу містяни виконуватимуть самі. З бюджету Житомира щомісяця комунальні підприємства за рахунок платників податків отримують чималі кошти», – вважає Кравченко.

За його словами, для «Водоканала» стало вже традиційним виключати воду саме у вихідні. В той час, як вона житомирянам найбільше потрібна. Якраз у суботу та неділю містянам у перерві між робочими буднями випадає нагода прибрати домівки та попрати.

«Чому вони не роблять цього вночі, коли житомиряни сплять, і особливої потреби у користуванні водою немає, для мене лишається загадкою», – додає Микола Кравченко.

Менш категоричні жителі міста побоюються, що після толоки вони не зможуть привести себе до ладу і відмитися від бруду. Адже якраз 20 квітня у КП «Житомирводоканал» анонсували планове обмеження водопостачання по всьому Житомиру. Щоправда у мерії в цьому проблеми не бачать.

«Водопостачання обмежать аж увечері 20 квітня. Тому всі охочі зможуть привести себе до ладу і помитися після загальноміської толоки», – запевнив заступник начальника управління комунального господарства Житомирської міської ради Віталій Шевчук.

Щоправда, тим, хто зголоситься допомогти комунальникам міста у прибиранні сміття, доведеться поспішити — обмежити постачання води обіцяють вже о 23:00 20 квітня.

Нагадаємо, що «Житомирводоканал» запланував обмежити водопостачання з 20 по 22 квітня. Житомирян попросили протягом місяця взятися за мітли і граблі.

Leave a Comment