Проїзд Тихий отримає ім’я Володимира Шинкарука: міськрада оголосила громадське обговорення

У Житомирі стартувало громадське обговорення у формі електронної консультації з приводу перейменування проїзду Тихого на проїзд Володимира Шинкарука. Відповідне оголошення оприлюднили 16 січня на сайті міської ради з посиланням на організатора обговорення – департамент містобудування та земельних відносин. Термін  проведення громадського обговорення – 2 місяці.

Відповідно до оголошення, проїзду Тихому, що у Житомирі, пропонується присвоїти ім’я педагога, поета, письменника, автора і виконавця власних пісень Володимира Шинкарука. З такою пропозицією до міської ради звернулася Молодіжна громадська організація «Пісенний Спас».

“Пропозиції та зауваження учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси учасника громадського обговорення, яка їх подає, на протязі 46 днів з дати оприлюднення цього інформаційного повідомлення. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються. Пропозиції та зауваження приймаються департаментом містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради (м. Житомир, вулиця Покровська, 6, телефон: (0412)47-27-94,(0412)47-27-86, електронна пошта: [email protected]) та  на порталі E-DEM в розділі консультації з громадськістю за посиланням https://consult.e-dem.tools/1810100000″, – йдеться у оголошенні.

Нагадаємо,педагог, поет, письменник, автор і виконавець власних пісень Володимир Шинкарук був конферансьє та ведучим незліченної кількості заходів та дійств на житомирській та всеукраїнській сцені. Він багато років віддав Житомирському державному університету імені Івана Франка, без нього неможливо було уявити Українську лігу КВН. До останніх днів він всіляко підтримував творчу молодь і щиро радів успіхам своїх учнів.

На жаль, хвороба забрала Володимира Федоровича з життя. З ініціативи громади міста Житомира та його доньки Ірини, було започатковано фестиваль ім. В.Шинкарука. А оскільки він народився 19 серпня, на Спаса, то і назву було обрано символічну – Пісенний Спас.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *