Міськрада проситиме центральну владу спростити ведення малого бізнесу

Міськрада проситиме центральну владу спростити ведення малого бізнесу

Мета – запровадження нових правил для суб’єктів спрощеної системи оподаткування.

Міська рада звернеться до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Комітету з питань податкової та митної політики, щодо спрощеної системи оподаткування. Відповідне звернення депутати зініціювали у ході засідання сесії 2 вересня. Про це повідомила пресслужба місьради.

“Метою звернення є запровадження нових та прозорих правил для суб’єктів спрощеної системи оподаткування, що дасть змогу спростити ведення бізнесу, скоротити витрати платників податків на виконання податкового обов’язку”, – йдеться у повідомленні.

Також документом передбачається запровадження щорічного підвищення граничних обсягів доходів для застосування спрощеної системи оподаткування у прив’язці до розміру мінімальної заробітної плати, відновлення права платників єдиного податку не застосовувати реєстратори розрахункових операцій, а також скасування корупційного механізму кеш-бек.

«Закриття діяльності мікропідприємцями чи їх бізнес-еміграція може привести до небажаних наслідків для країни, так як місцеві бюджети мінімум на 20% відсотків наповнюються саме за рахунок податків, які сплачує мікробізнес», – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, житомирян просять повідомляти у податкову про продавців, які не дають касові чеки. Житомирщина: затримали податківця під час одержання 12 000 доларів США хабара.

Leave a Comment