Міськрада заплатила дружині Сухомлина майже 200 тисяч за оренду басейна

Міськрада заплатила дружині Сухомлина майже 200 тисяч за оренду басейна

Кошти перераховувало управління сім’ї, молоді та спорту.

Протягом 2017 року Житомирська міська рада заплатила 197 тис. 250 грн ТОВ «Маген-Україна» за оренду плавального басейну. Відповідну інформацію містить портал використання публічниї фінансів «E-data».

Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, засновниками та власниками «Маген-Україна» є дружини міського голови Світлана Сухомлин та його бізнес-партнера Олександра Рабіновича Олена Веретельник.

Кошти перераховували за міською програмою розвитку галузі фізичної культури та спорту за використання плавального басейну у спорткомплексі «ФОК». З початку 2017 року за згаданою програмою міське управління сім’ї, молоді та спорту перерахувало ТОВ «Маген-Україна» 197 тис. 250 грн.

До слова, ще 41 тис. 950 грн за оренду приміщення підприємству заплатила дитячо-юнацька спортивна школа «Полісся» Житомирської міської ради.

Нагадаємо, що у грудні доньку радника Сухомлина працевлаштували у Житомирській міській раді. У листопаді виконком міської ради погодив встановлення ковзанки екс-директору фірми мера Житомира.

Leave a Comment