Міський голова демонструє свою неспроможність змусити виконувати рішення міської ради, – Любов Цимбалюк

Держземгеокадастр відмовляється виконувати рішення міської ради минулого скликання, тому у Житомирі орендна плата за землю зросте у чотири рази. Натомість міський голова Сергій Сухомлин демонструє свою неспроможність вирішити проблему, зокрема, змусити виконувати рішення міської ради.

«Міською радою попереднього скликання було прийняте рішення №931, яким розміри орендної плати за землю залишили на рівні 2015 року. Держземгеокадастр не виконує це рішення. У результаті невиконання рішення нормативно-грошова оцінка землі зростає, а податкова нараховує у чотири рази більшу плату, ніж торік.

У нас не відмінений інститут місцевого самоврядування, тому кожне рішення міської ради, яке не оскаржене прокуратурою, має виконуватися. Я поцікавилася у Сергія Сухомлина під час спільного засідання депутатських комісій, чи звертався він до прокуратури, на що він сказав – «ні». Міський голова демонструє свою неспроможність вирішити проблему, зокрема, змусити виконувати рішення міської ради», – сказала вона.

Нагадаємо, екс-депутат Микола Савенко у коментарі “Вголос.zt” заявив, що Держземгеокадастр вбиває бізнес , гаражні кооперативи. За його словами, владі міста варто бути принциповішою і вимагати виконання рішення міськради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *