Місцева влада – патріоти власного бізнесу. Потрібно чесно сказати про це житомирянам, – політолог

Місцева влада – патріоти власного бізнесу. Потрібно чесно сказати про це житомирянам, – політолог

Думка політолога.

З часу останніх місцевих виборів минуло вже більше, ніж півроку. Цього цілком достатньо, щоб оцінити перші кроки нової влади і зробити певні висновки. За словами політолога Романа Давиденка, у Житомирській міській раді працюють над створенням ілюзії роботи. Про це він заявив журналісту «Вголос.zt».

«Що з конкретних та позитивних справ за час роботи нової команди можна згадати? Нічого. Тобто зараз не можна сказати – «ось це зробив Сухомлин»… Фактично все, що робиться, це створюється ілюзія роботи. Місцева влада – патріоти власного бізнесу. Вони повинні чесно сказати про це житомирянам: «Ми заробляємо гроші, а ви нам у цьому не заважайте! У нас все під контролем: виконком, міська рада, громадська рада, активісти, журналісти… Усі. І нам за це нічого не буде, оскільки нас «кришує» Київ в обличчі віце-прем’єра та Народного депутата України». Спитайте у мільйонера Сухомлина, скільки він витратив власних коштів на організацію різдвяних ярмарок чи «вшанування» яєць на Пасху біля обласної бібліотеки? Набагато простіше водити хороводи, ніж працювати! Я би порадив цим хлопцям взяти перелік усіх обіцянок за часів виборів Зубка-Розенблата-Сухомлина, додати до них колективні звернення від громадян, які їм сотнями надходили, і виконати. Тоді будемо  говорити про конкретні кроки. Серед їх виборчих обіцянок не було ні Дому української культури з мільйонними витратами, ні «корупційної» реконструкції Михайлівської, ні працевлаштування однопартійців та «бюджетних» підрядів для фірм Розенблата і Рабіновіча, дружин та їх родичів. Український Дім – це взагалі жах! Без конкурсу мільйони пішли в одні руки! А глянути немає на що. Увечері вся вулиця Бердичівська – темна, жодного ліхтаря. Проте світиться лялька-мотанка і горить світло біля надгробка. Що він символізує? А гроші списані були немалі. За це добра половина виконкома і міської ради вже мала б сидіти за ґратами…», – сказав Давиденко.

Також політолог пояснив, чому міському голові вигідно, щоб посаду секретаря обіймала Наталія Чиж та розкритикував останні рішення сесії міської ради. Про це читайте на нашому сайті згодом.

Нагадаємо, Наталія Чиж не змогла пояснити, чому мільйон бюджетних коштів на облаштування «Дому української культури» пішли одному підприємцю. Житомиряни вимагають від секретаря міської ради публічно відзвітувати за ці витрати.

Leave a Comment