Мовні табори GoCamp збільшують кількість мов навчання

Мовні табори GoCamp збільшують кількість мов навчання

Навчатимуть німецької, французької та іспанської мов.

Завдяки співпраці GoGlobal із Посольствами Німеччини, Франції та Іспанії у таборах проекту GoCamp у 2017 році вивчатимуть не лише англійську, як у 2016 році, а й інші іноземні мови. Наразі в рамках GoCamp проходить набір волонтерів до участі у проекті літніх таборів. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Аби українські школярі знали більше однієї мови та отримали якомога більше знань, які знадобляться у дорослому житті,  влітку 2017 року по всій країні пройдуть пришкільні мовні табори GoCamp, де навчання буде проводитись не лише англійською, а й німецькою, французькою та іспанською мовами. Бажання стати волонтером виявили 825 іноземців зі 123 країн світу», – йдеться у повідомленні.

Довідково. GoCamp – це пришкільні табори нового формату, де за допомогою спеціально розробленої програми іноземні волонтери вчать українських школярів критичному мисленню, як будувати кар’єру та бути лідером і свідомим громадянином.

За додатковою інформацією: Тетяна Кириленко – (050) 979-35-96.

Нагадаємо, бердичевські поліцейські навчали третьокласників правилам особистої безпеки. 97 осіб стали випускниками «Школи місцевого самоврядування».

Leave a Comment