“Multizoo” – це ідеальне місце для проведення часу з родиною

“Multizoo” – це ідеальне місце для проведення часу з родиною

Контактний зоопарк у Житомирі.

Втомлюєтесь на роботі? На вихідних купа справ по дому і ви не встигаєте поспілкуватись з дітьми? Найкращий відпочинок – це відпочинок на свіжому повітрі, з рідними та коханими людьми або просто зміна звичного середовища. А що як це поєднати? У контактному зоопарку “Multizoo” завжди дружня атмосфера і милі тваринки чекають на зустріч з Вами, щоб зробити ваш день яскравим. Для діток тут є цікаві програми:

  • VR-кімната з інтерактивною пісочницею;
  • Майстер-класи;
  • Заходи за участі аніматорів.

Але зоопарк це місце не лише для дітей, як ми звикли. У контактному зоопарку буде цікаво і дорослим, оскільки, тут можна гратись з тваринами, брати їх на руки та навіть годувати, а не дивитись через паркан. Також є можливість відпочити у лаундж зоні, поки діти проводять час з професійною нянею. Тим часом випити смачну каву, поласувати десертами та поспілкуватись з друзями.

А якщо у вашої дитини день народження, то тут радо вам допоможуть влаштувати незабутнє свято для вашої дитини. Аніматори проведуть екскурсію по зоопарку та розповідатимуть цікаві історії про тварин, проведуть майстер-клас на яких дітки зроблять оригінальні поробки. Урочиста частина проходить у залі святкувань, тут будуть ігри, фотозони, спілкування зі справжнім енотом і не тільки, а також солодощі та багато веселих емоцій.

“Multizoo” – це ідеальне місце для проведення часу з родиною, для спілкування з дітьми та отримання нереального позитиву та щастя. Проведіть вихідні разом з “Multizoo”!

Для замовлення звертайтесь: https://bro.zt.ua/

Сторінка у Facebook: facebook.com/broztua/

Сторінка в Instagram: instagram.com/discountshopbro/

 

 

Leave a Comment