Музичний символ Революції Гідності Piano Extremist презентував у Житомирі свій альбом

Музичний символ Революції Гідності Piano Extremist презентував у Житомирі свій альбом

«Захист вільних сердець».

У Житомирі 2 березня музичний символ Революції Гідності Piano Extremist представив для свій дебютний альбом – «Захист вільних сердець». Цей інструментальний альбом поєднав в собі кавер-версії творів, які він виконував на барикадах під Революції Гідності і авторські композиції, що присвячені подіям в АТО на Сході нашої держави. Про це повідомила прес-служба міської ради.

“Мета музичного проекту «Захист вільних сердець» – мотивація людей музикою до змін, які можуть відбутися в такі складні для країни часи в кожному. Головне – це діяти, а не словами долучатися до подій, які відбуваються у країні. І в допомогу нам – вільне серце та тверезий розум”, – йдеться у повідомленні.

До слова, за минулий рік Piano Extremist завітав більше ніж у 50 міст України з концертами на підтримку революціонерів, українських захисників.  Музикант переконаний – кожна людина талановита, і цей талант треба використовувати заради перемоги України над ворогом і людини – над своїми недоліками.

Автор фото: Дмитро САВЧЕНКО.

Довідково: Piano Extremist (також відомий як Піаніст-екстреміст або Богдан Дніпров) – український піаніст та композитор. Став відомим після своїх виступів на Майдані під час Революції гідності. У 2014 році Piano Extremist уперше зіграв на Хрещатику твір «Ludovico Einaudi — Nuvole bianche», та був одягнений у балаклаву та бронежилет. На «YouTube» його відео набрало понад 500 000 переглядів, і стало музичним символом Майдану. Восени того ж року разом із батальйоном «Дніпро-1» завітав до зони АТО, започаткувавши АТО-тур під гаслом: «Ми захистимо тих, хто захищає нас!». Мандрував переважно центральною і східною Україною, завітавши до понад 45 міст із благодійними вуличними концертами. Наприкінці 2018 року піаніст випустив свій перший альбом «Захист вільних сердець» та відвідав ряд українських міст, презентуючи його. Під час виступів він завжди одягає балаклаву та ретельно приховує своє обличчя та ім’я. Крім музики, також займається живописом.

Leave a Comment