Ми не хочемо у громаду, створену за гроші і оселедці, – жителі Іванківців

Ми не хочемо у громаду, створену за гроші і оселедці, – жителі Іванківців

Селяни обурюються, що їх змусили йти у громаду.

Близько двох десятків жителів Бердичівського району прийшли 22 грудня під стіни Житомирської обласної ради. Вони обурені створенням Семенівської об’єднаної територіальної громади. Про це самі бердичівляни повідомили під час сесії Житомирської обласної ради.

“Ми не хочемо іти у об’єднану територіальну громаду, створену під пильним оком народного депутата (Олександр Ревега, – ред.). Громаду, яка була створена за гроші та оселедці”, – сказали обурені селяни.

Мітингарі стверджують, що у селах новоствореної Семенівської ОТГ ніхто не проводив громадських слухань із жителями. Селяни налаштовані рішуче. Кажуть, що перекриватимуть дороги та звертатимуться до суду щодо незаконності створення Семенівської об’єднаної територіальної громади.

Тим часом депутати Житомирської обласної ради, які під час сесії заслуховували протестувальників, не дали жодної відповіді на поставлені селянами питання.

Скептики стверджують, що ініціатором даної акції є голова Бердичівської районної ради Максим Самчик. Останній був головою Чуднівської райдержадміністрації за часів губернаторства Сергія Рижука та балотувався у депутати Верховної Ради. Він поступився на виборах до ВР “старожилу” парламенту Віктоур Развадовському. Цього ж разу Максим Самчик протистояв ставлениці пропрезидентської “Солідарності”, екс-голові Хажинської сільської ради Бердичівського району Наталії Семенюк. Свою причетність до політичної сили гаранта Семенюк не афішувала, однак бердичівські ЗМІ, близькі до нардепа від БПП Олександра Ревеги, підтримували саме її. Впереміш із періодичним “славослів’ям” на адресу нардепа.

Нагадаємо, що 18 грудня пройшли вибори у 22 об’єднаних територіальних громадах області. У 17 з 22 громад на посади голів виборці підтримали колишніх очільників.

Leave a Comment