Митрополита, секретаря та настоятеля церкви московського патріархату судитимуть за розпалювання ворожнечі

Керівника, секретаря Овруцько-Коростенської єпархії московського патріархату, а також настоятеля церкви Святого Різдва Богородиці судитимуть за розпалювання релігійної та національної ворожнечі. Про це повідомила пресгрупа управління СБУ у Житомирській області.

Упродовж декількох років митрополит власноручно готував тексти прокремлівських листівок та брошур. У них він ображав релігійні почуття українців, принижував погляди прибічників інших конфесій та формував ворожі настрої до них.

Окремі «агітки», стверджують у Службі безпеки України, є взагалі не релігійним, а політично-пропагандистським продуктом, який нав’язує ідеї «руського міра», пропагує війну, а також насаджує кремлівські погляди на українську історію.

Церковники виготовили десятки тисяч таких матеріалів та масово розповсюджували їх серед священників і вірян релігійної громади прикордонного району Житомирщини.

Слідчі завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні та невдовзі передадуть матеріали до суду.

Нагадаємо, що католицький священник із Житомирського району заперечував злочини рф у Бучі. Священника, який побив дітей за прапор України, судитимуть за хуліганство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *