На 2 мільйони гривень деревини вивезли з України працівники одного з підприємств

На 2 мільйони гривень деревини вивезли з України працівники одного з підприємств

За кордоном опинилися майже 800 кубічних метрів.

Схему незаконного експорту до однієї з країн Азії соснової лісосировини викрили співробітники управління СБ України в Житомирській області спільно з Національною поліцією та прокуратурою. Про це повідомила прес-група УСБ України в Житомирській області.

«Ділки із коростишівського підприємства з іноземними інвестиціями скуповували на Житомирщині необліковану та незаконно вирубану деревину. Потім її легалізували через низку підконтрольних комерційних структур Луганщини і Харківщини та після дозволу на експорт переправляли за межі України. У такий спосіб комерсанти вивезли за кордон майже 800 кубічних метрів деревини мінімальною оціночною вартістю два мільйони гривень», – йдеться у повідомленні.

001

Під час чергової спроби експорту за підробленими документами соснового пиловнику правоохоронці вилучили контейнер із лісопродукцією на 100 тисяч гривень.

Триває досудове розслідування за ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Розмір завданих державі збитків та реальні обсяги незаконно вивезеного лісу з’ясовуються.

265

Нагадаємо, торгівців небезпечними наркотиками ліквідувала СБУ на Житомирщині. Правоохоронці вилучили 80 дубів вартістю майже півмільйона гривень.

Leave a Comment