На 5 тисяч покарали голову сільради, який виписав собі премію

На 5 тисяч покарали голову сільради, який виписав собі премію

Майже рік він не зможе обіймати відповідні посади.

За результатом розгляду адміністративного протоколу Бердичівської місцевої прокуратури, суд визнав винним голову сільської ради Бердичівського району у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП. Посадовець преміював себе у розмірі 100 відсотків посадового окладу. Про це повідомив прес-служба прокуратури області.

«Посадовець, порушуючи чинне законодавство, діючи з корисливим мотивів, надав усну вказівку секретарю сільської ради підготувати рішення сесії про преміювання сільського голови у розмірі 100 відсотків посадового окладу, яке засвідчив власним підписом. Хоча достовірно знав, що відповідного рішення про преміювання сільського голови сесією сільської ради не приймалося», – йдеться у повідомленні.

За вчинене правопорушення до сільського голови застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 5100 грн з позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю, що пов’язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування строком на 11 місяців.

Нагадаємо, посадовець установи виконання покарань вимагав у засуджених хабарі. Сільський голова взяв на керівну посаду свою дружину.

Leave a Comment