На арт-фестивалі «Диводії» збиратимуть кошти для онкохворої Юлії Балан

У Житомирі 27 серпня відбудеться одноденний арт-фестиваль «Диводії». Захід відбудеться у гідропарку. Рішення про проведення фестивалю прийняв 26 серпня міськвиконком на позачерговому засіданні.

«З метою реалізації розвитку системи суспільної комунікації, пропаганди сімейних цінностей та культурно-освітнього розвитку молоді Житомира,  статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив провести  27 серпня 2016 року арт-фестиваль «Диводії» на території гідропарку комунального підприємства «Парк» Житомирської міської ради», – йдеться у рішенні виконкому.

Захід розпочнеться з 7-ї ранку з йоги та чайної церемонії, які триватимуть до 11-ї години.

З 11-ї до шостої вечора працюватиме зона фуд-кордів з презентацією локальних гастрономічних брендів, а саме: проведення майстер-класів для дітей та дорослих; майстер-клас з живопису; тренінги та майстер-класи з театрального мистецтва;  інтерактивний кулінарний майстер-клас; майстер-класи зі сфери краси; інтерактивні майстер-класи від едукаційних осередків міста тощо. Також пройдуть тренінги та едукаційні розмови у сферах бізнесу, здоров’я, психології, саморозвитку та фотомистецтва; фотогалерея та виставкова зона робіт пластичного мистецтва; едукаційна зона, де будуть презентовані існуючі освітні проекти міста Житомира, школа раннього розвитку та лінгвістичні центри.

Водночас відбудеться «Благодійна барахолка» в підтримку Юлії Балан.

З восьмої вечора виступатимуть гурти ZERNO та Cardiomachine.

Нагадаємо, 27 серпня у Коростенському районі відбудеться Всеукраїнський фестиваль льону. Організатори готують для учасників сюрпризи. До участі у фестивалі запрошують ветеранів-льонарів, українських майстрів, аграріїв та інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *