На бронетанковому заводі вкрали двигунів майже на 7 мільйонів гривень

Зловживаючи службовим становищем, працівники Житомирського бронетанкового заводу за два роки привласнили 20 двигунів вартістю 6,8 млн грн, передавши їх комерційній структурі. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

«Військовою прокуратурою Житомирського гарнізону Центрального регіону України за результатами вивчення стану додержання службовими особами державного підприємства „Житомирський бронетанковий завод“ Державного Концерну Укроборонпром, вимог законодавства щодо збереження майна мобілізаційного резерву, розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України», – йдеться у повідомленні.

Матеріали кримінального провадження для організації досудового розслідування направлені за підслідністю до Головного управління Національної поліції в Житомирській області. Нагляд за додержанням законів під час провадження досудового розслідування у формі процесуального керівництва здійснює військова прокуратура Житомирського гарнізону Центрального регіону України. Заплановано та проводяться першочергові слідчі дії.

Довідково. Частина 5 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою) Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Як уже повідомляв «Вголос.zt», 21 січня Шевченківський районний суд Львова задовольнив клопотання військової прокуратури Західного регіону та арештував заступника директора Житомирського бронетанкового заводу, котрий заволодів коштами держзамовлення у сумі понад 23 млн грн, які передбачалися на ремонту техніки для потреб АТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *