На будівництві амбулаторії у селі Житомирського району вкрали більше мільйона, – СБУ

На Житомирщині Служба безпеки України задокументувала розкрадання коштів місцевого і державного бюджетів, виділених на будівництво сільської амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги. Про це повідомила пресгрупа СБУ області.

Будівельно-технічна експертиза підтвердила, що втрати бюджету склали 1,3 мільйона.

За даними слідства, у 2018 році департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА оголосив низку тендерів на будівництво 22 сільських амбулаторій з житлом для лікарів у різних районах регіону. Переможцем у торгах на будівництво 9 з них стало приватне будівельне підприємство з Житомира.

«Співробітники спецслужби здійснили перевірку незавершеного об’єкта у селі Житомирського району. На його будівництво з бюджетів різних рівнів заплановано виділити 6,2 мільйона гривень, 3,7 із них уже перераховано підряднику», – йдеться у повідомленні.

За результатами перевірки об’єкту правоохоронцями з’ясувалося, що до актів виконаних робіт було внесено ті роботи, які взагалі не виконувалися. Також було виявлено свідоме завищення кількості використаних будівельних матеріалів.

Колишньому керівнику департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА, до обов’язків якого належав контроль за якістю та обсягами виконаних підрядних робіт, повідомлено про підозру у службовій недбалості.

Керівнику будівельного приватного підприємства та інженеру з технічного нагляду повідомлено про підозру у привласненні бюджетних коштів та підробленні документів.

Нагадаємо, що прокуратура області вже оголосила про підозру у розкраданні бюджетних коштів екс-керівнику департаменту регіонального розвитку ОДА Роману Щебетову. Понад мільйон вкрали на будівництві сільської амбулаторії у Малинському районі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *