Екс-директора департаменту регіонального розвитку ОДА судитимуть за розтрату бюджетних коштів

Колишнього директора департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА та ще двох посадовців судитимуть за розтрату бюджетних коштів під час спорудження амбулаторії з житлом для лікарів у с. Ірша Радомишльського району. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«За даними слідства, підрядник, під час будівництва амбулаторії на загальну суму майже 3,8 млн грн не виконав значний обсяг робіт, проте в актах відобразив недостовірні відомості про виконання, завищивши їх вартість на 1,6 млн грн», йдеться у повідомленні.

У прокуратурі також додають, що документи з неправдивими відомостями, за змовою із директором товариства-підрядника, засвідчив своїми підписами і печаткою інженер з технічного нагляду, який здійснював контроль за якістю будівництва. Директор департаменту Житомирської ОДА, який виступав замовником робіт, погодив документи для здійснення оплати.

«Усім трьом особам інкримінують злочини. Директору департаменту – службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України), директору підрядної організації та інженеру з технічного нагляду, відповідно, службове підроблення та співучасть у заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 та ч.5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 і ч. 1 ст. 27, ч. 1 ст. 366 КК України)», зазначає пресслужба прокуратури.

Тим же особам повідомлено про підозру у скоєнні аналогічного кримінального правопорушення під час спорудження амбулаторії у селі Вороб’ї Малинського району. Перевірки правоохоронців тривають і по решті амбулаторій. Їх на Житомирщині було споруджено аж 22.

Разом із тим, департамент регіонального розвитку оголосив тендери на коригування проектної документації вже по кількох амбулаторіях, які мали збудувати за минулого керівництва облдержадміністрації.

Нагадаємо, що у жовтні 2019 року у прокуратурі області розповіли про «махінації» з бюджетними коштами під час реконструкції стадіону «Полісся» та будівництва амбулаторій і доріг. Раніше в ОДА заявляли, що на Житомирщині не побудували жодної сільської амбулаторії, обіцяної колишнім головою ОДА Ігорем Гундичем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *