На фестивалі «Розстріляна молодість» вшанували пам’ять загиблих воїнів-афганців (ФОТО)

На фестивалі «Розстріляна молодість» вшанували пам’ять загиблих воїнів-афганців (ФОТО)

Цьогоріч у фестивалі-реквіємі брали участь представники 17-ти областей.

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і виведення радянських військ з Афганістану 11 лютого у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі пройшов VII Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль «Розстріляна молодість». Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

«Цей фестиваль у 2000-му році зароджувався як фестиваль вшанування воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів та учасників бойових дій Другої світової війни. Сьогодні в нашу новітню історію увійшли трагічні рядки, пов’язані з Кримом та Південним Сходом України, де загинуло 27 хлопців – вихованців професійно-технічних навчальних закладів області», – сказав засновник фестивалю – директор Житомирського професійного ліцею харчових технологій, полковник СБУ у запасі Анатолій Шмалюк, відкриваючи захід.

Перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма у вітальному слові зазначив:

Уже 16-й рік поспіль фестиваль збирає воїнів-інтернаціоналістів, вдів, дітей загиблих героїв, воїнів Збройних сил України, учасників АТО, аби вшанувати подвиг воїнів і привернути увагу суспільства до проблем військових та їхніх родин. Цього року у заключному фестивалі-реквіємі свою творчість представили колективи із 17-ти областей України.

У рамках фестивалю гості та учасники ознайомилися з виставкою художньої фотографії, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтв – «Біль і пам’ять, подвиг і трагедія».

1fest 2fest 3fest 4fest 5fest 6fest 7fest

Як уже повідомляв «Вголос.zt», у дорадчих та консультативних органах міської ради відтепер буде представник «афганців», який оперативно вирішуватиме проблеми воїнів-інтернаціоналістів.

Leave a Comment