На городі у 68-річної житомирянки знайшли 150 кущів марихуани

На городі у 68-річної житомирянки знайшли 150 кущів марихуани

Вирощуванням займався її син.

На присадибній ділянці пенсіонерки, яка проживає по вулиці Гранітній у Житомирі, 8 червня дільничні офіцери виявили незаконний посів конопель. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

«Під час превентивних заходів дільничні офіцери виявили майже півтори сотні рослин конопель на присадибній ділянці жительки обласного центру. Як з’ясували поліцейські у ході опитування, земельна ділянка належить власниці домогосподарства – 68-річній пенсіонерці», – йдеться у повідомленні.

Однак таким «садівництвом» з вирощування заборонених рослин займався її 43-річний син. Власне, щоб з ним поспілкуватись, дільничні і прийшли до оселі, натомість виявили кримінальне правопорушення. Вилучене нині направили на експертне дослідження.

«Відповідно до ч. 1 ст. 310 Кримінального кодексу України, незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від 100 до 500 рослин чи конопель у кількості від 10 до 50 рослин караються штрафом від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років», – додали у поліції.

Нагадаємо, селянка виростила плантацію коноплі. Каже, що насіялося, бо не полола город. Біля Райківської колонії затримали 26-річного чоловіка з пакунком наркотиків.

Leave a Comment