На Корбутівці у Житомирі відкрили амбулаторію, яку будували 3 роки

На Корбутівці у Житомирі відкрили амбулаторію, яку будували 3 роки

Заради неї «переселили» комунальників.

На вулиці Старочуднівській у Житомирі 12 червня відкрили амбулаторію сімейного лікаря. Епопея з її будівництвом тривала ще з 2015 року.

«В цьому приміщенні раніше знаходився КВЖРЕП №1. Після тривалих перемовин із його директором, вдалося узгодити нову адресу, а на місці адмінприміщення комунальників почали будувати нову амбулаторію», – розповів один із ініціаторів будівництва медичного закладу, депутат обласної ради Володимир Кропивницький.

За його словами, на спорудження амбулаторії 300 тис. грн він виділив із депутатських коштів, ще 1 млн 800 тис. грн додали із міського бюджету.

«На сьогодні у закладі працює 10 лікарів. Разом усього персоналу лікарні налічується близько 25 осіб», – ділиться головний лікар амбулаторії Ольга Осадчук.

Заклад вже готовий обслуговувати пацієнтів. Однак деякий час доведеться витратити на впорядкування медичної документації.

Нагадаємо, що в облдержадміністрації пообіцяли за 2 роки побудувати 35 амбулаторій. Станом на 18 травня, майже 60 тис. житомирян обрали сімейного лікаря.

Leave a Comment