На Корбутівці зникли контейнери для сміття. Обслуговуюча компанія відмовилася працювати.

На Корбутівці зникли контейнери для сміття. Обслуговуюча компанія відмовилася працювати.

Люди стали заручниками ситуації.

Компанія «Зелене місто Житомир», яка обслуговувала мікрорайон, забрала свої контейнери для сміття. Люди складають сміття просто на купи. Про це «Вголос.zt» повідомили жителі мікрорайону Корбутівка. У міській раді кажуть, що фірма з 1 жовтня відмовилася вивозити побутові відходи.

«Фірма повідомила, що з 1 жовтня вони відмовляються виконувати вивіз побутових відходів. Забрали свої контейнери. Тимчасово ці послуги надаватиме наше комунальне КАТП-0628. Вони вже поставили свої контейнери. Питання це винесуть на засідання виконкому 4 жовтня», – повідомив в. о. начальника управління житлового господарства Андрій Оніщенко.

За його словами, оголошення про проведення конкурсу на визначення підприємства, яке вивозитиме сміття з мікрорайону, розмістять у найближчому номері газети «Місто». Після цього потрібно витримати місячний термін, встановлений законом. А вже у листопаді пройде конкурс.

Нагадаємо, що на нові урни для роздільного сміття у Житомирі витратили майже мільйон гривень. У Новограді-Волинському з 1 січня піднімуть тарифи на вивезення сміття фірмою депутата міської ради.

Leave a Comment