На Крошні у Житомирі з’явився незвичайний мурал

На Крошні у Житомирі з’явився незвичайний мурал

За підтримки Володимира Кропивницького.

Незвичайний мальовничий мурал на стіні старої електромережної з’явився на Покровській, 159. Його ініціатором є депутат Богунської районної ради Сергій Кисельов. Роботи виконувалися за фінансової підтримки депутата обласної ради Володимира Кропивницького.

«Вулиця Покровська — найдовша у Житомирі. Стара електромережна це геть не окраса нашої вулиці. Тож вирішили її трохи «оздобити». Знайшли чудове зображення для плетіння бісером, і з того ескізу намалювали мурал», — розповів Сергій Кисельов.

За його словами, всі необхідні матеріали: штукатурку, фарбу та відливи надав депутат Володимир Кропивницький. Він охоче погодився підтримати ініціативу. Працівники фірми «Океан» встановили відливи на будівлю, щоб дощі не заливали намальоване емаллю зображення. Сам мурал має назву  «Ласкаво просимо на Покровську!». Його автором є художник Вадим Горьковий.

Нагадаємо, що у липні 2018 року у Житомирі відкрили мурал із зображенням Олега Ольжича. Михайлівський собор у Житомирі збирав кошти, щоб завершити настінний розпис.

Leave a Comment