На майдані Соборному може з’явитися пам’ятник воїнам, які загинули на Сході

На майдані Соборному може з’явитися пам’ятник воїнам, які загинули на Сході

Таку локацію пропонують учасники АТО та родини загиблих.

Учасники АТО та родини загиблих пропонують встановити пам’ятник воїнам, які загинули у зоні бойових дій на сході України, на майдані Соборному. За таку локацію проголосували учасники зустрічі фахівців департаменту містобудування та земельних відносин міської ради з родинами загиблих учасників АТО та представниками громадських організацій, яка відбулася 4 лютого. Про це повідомила прес-служба міськради.

«Проблема в тому, що немає єдиного бачення стосовно локації, де саме має бути встановлений цей пам’ятник. Рік тому було запропоновано і проголосовано більшістю встановлення пам’ятника біля меморіалу Слави, а місяць тому на засіданні журі ми отримали протилежну пропозицію, про його встановлення у центрі міста, – сказав головний архітектор Житомира Юрій Безбородов.

За його словами, тому і організували зустріч, щоб з’ясувати, де ж саме родини загиблих та громадські об’єднання бачать встановлення пам’ятника. Присутні проголосували більшістю, щоб встановити пам’ятник саме на майдані Соборному.

«Будемо виносити цю пропозицію на розгляд міськвиконкому. Необхідно визнати той конкурс, що зараз відбувається таким, що втратив чинність або все ж таки завершити його та потім оголосити новий. Але перед цим треба опрацювати пропозицію, визначитись з новими умовами відповідно до нової локації. Це може потребує певного часу для оголошення конкурсу, збору заявок тощо», – додав головний архітектор.

Нагадаємо, головний архітектор Житомира показав, як виглядатиме Набережна у парку ім. Гагаріна. У Житомирі можуть спорудити памятник Марині Поплавській.

Leave a Comment