На міськвиконкомі планують дозволити встановити меморіальну дошку загиблому президенту Леху Качинському

На міськвиконкомі планують дозволити встановити меморіальну дошку загиблому президенту Леху Качинському

З такою ініціативою звернулася ГО «Союз польської шляхти».

Житомирській обласній молодіжній громадській організації «Союз польської шляхти» планують надати дозвіл на встановлення пам’ятної дошки Леху Качинському. Про це йдеться у проекті рішення Житомирського міськвиконкому.

«Розглянувши звернення Житомирської обласної молодіжної громадської організації «Союз польської шляхти» про надання згоди на встановлення пам’ятної дошки президенту Республіки Польща Леху Качинському, який трагічно загинув у авіакатастрофі під Смоленськом 10.04.2010 року, на фасаді будівлі № 2 по вулиці Леха Качинського, відповідно до ст.ст. 10, 21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив надати згоду Житомирській обласній молодіжній громадській організації «Союз польської шляхти» на встановлення пам’ятної дошки Леху Качинському на фасаді будівлі № 2 по вулиці Леха Качинського в місті Житомирі», – зазначено у документі.

У проекті рішення також йдеться про те, щоб  Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Союз польської шляхти» погодила ескіз пам’ятної дошки в департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради. Взяти на баланс та утримання меморіальну дошку в міській раді планують запропонувати Житомирській обласній молодіжній громадській організації «Союз польської шляхти».

Нагадаємо, на фасаді Житомирської ЗОШ № 26 встановлять меморіальну дошку загиблому майору. На Житомирщині відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО Євгенію Волосевичу.

Leave a Comment