На місце затриманого на хабарі начальника управління екології в облдержадміністрації шукають нового керівника

На місце затриманого на хабарі начальника управління екології в облдержадміністрації шукають нового керівника

В ОДА оголосили конкурс на посаду.

В облдержадміністрації оголосили конкурс на зайняття вакантної посади начальника управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

Як повідомляв “Вголос.zt”, на хабарі затримали начальника управління екології та природних ресурсів. Згодом голова облдержадміністрації Ігор Гундич проанонсував його звільнення.

“Документи приймають до 18:15 год. 1 березня. Вимоги до професійної компетентності – вища освіта (рівень магістр), досвід роботи на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування,  або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років та вільне володіння українською мовою”, – йдеться у повідомленні.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби), до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно особи відповідно до зазначеного Закону або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнена особова картка встановленого зразка;

6) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік.

Документи приймаються за адресою: м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 1, каб. 216, до 18:15 год. 1 березня. Конкурс проходитиме 6 – 7 березня о 10:00 год., м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 1.

Нагадаємо, в області оголосили конкурс на посади хедхантера та трьох менеджерів. Директор департаменту земельних відносин Житомира піде з посади.

Leave a Comment