На найближчу сесію звільнення секретаря Житомирської міськради виносити не будуть

На найближчу сесію звільнення секретаря Житомирської міської ради Наталії Чиж виносити не будуть. Про це повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

«Чи буде виноситися питання на наступну сесію, це питання більше до депутатського корпусу. Вчора (27 березня – ред.) одна із депутатських комісій проголосувала за звіт секретаря міської ради про виконану роботу за рік», – сказав міський голова.

Сергій Сухомлин  підтвердив, що пропонував Наталії Чиж написати заяву на звільнення.

«Я це мотивував ситуацією, яка склалася навколо підприємств, і фактично вона у свій час курувала цей напрямок, зокрема культуру. Ви пам’ятаєте, коли з’явилися перші факти, я тоді відсторонив від виконання обов’язків керівника підприємства, і передав ці повноваження іншому заступнику. Але, в результаті дій правоохоронних органів, десь якісь підозри підтвердилися, тому на основі цього була пропозиція. Я не хотів, щоб ситуацію по цьому кримінальному провадженню використовували з політичною метою як проти секретаря міської ради», – пояснив міський голова.

Нагадаємо, відставку секретаря Житомирської міської ради можуть ініціювати на найближчій сесії. Чоловіки у військовій формі заблокували трибуну та вимагали звільнення Сухомлина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *