На обліку служби у справах дітей міської ради перебувають 98 дітей у складних життєвих обставинах

На обліку служби у справах дітей міської ради перебувають 98 дітей у складних життєвих обставинах

Та понад 350 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У Житомирі на обліку у служби дітей міської ради перебувають 450 дітей.  З них, 99 дітей, ті, які опинилися у складних життєвих обставинах. Про це під час засідання виконавчого комітету міської ради повідомила начальник служби у справах дітей міської ради Ольга Бібла, – інформує прес-служба міської ради.

«Станом на 1 січня на обліку у службі перебували 450 дітей: в секторі опіки – 352 дитини, 128 дітей-сиріт та 220 дітей, позбавлених батьківського піклування, та  в секторі профілактики – 98 дітей, які опинились в складних життєвих обставинах», – сказала Ольга Бібла.

До слова, за клопотаннями служби за неналежне виконання батьківських обов’язків до адміністративної відповідальності притягнули 62 особи. Також проводиться інформаційно-консультаційна робота, здійснюються рейди, обстеження житлово-побутових умов проживання дітей.

Нагадаємо, в області збільшилася кількість дітей, яких усиновлюють та беруть на сімейні форми виховання. 19 дітей-сиріт з Житомирщини цьогоріч можуть отримати власне житло.

Leave a Comment