На півночі області 70 чоловіків по-звірячому побили лісівника

На півночі області 70 чоловіків по-звірячому побили лісівника

Лісовий охоронець потрапив до лікарні із численними травмами.

У Овруцькому районі 70 чоловіків, яких викликали на «допомогу» лісопорушники, побили лісівника. Чоловік потрапив до лікарні. Про це повідомила прес-служба обласного управління лісового та мисливського господарства.

«70 агресивно налаштованих чоловіків були викликані на допомогу лісопорушникам, котрих спіймала у Білокоровичах «на гарячому» лісова охорона. Бійці рейдової бригади зловили трьох місцевих жителів, які вже встигли розкряжувати п’ять дубів і завантажити на трактор. Після розмови із лісовою охороною, порушники погодилися назвати прізвища і оформити протокол, однак встигли й викликати «підмогу». Майстер лісу, котрий фіксував порушення, зрозумів «що до чого» і заховав відеореєстратор у лісі. Буквально за лічені хвилини, бійців оточили 70 агресивних молодиків, які окрім того, що забрали незаконно зрізані дуби, знищили машину і почали бити лісівника, який зафіксував порушення. Унаслідок, лісовий охоронець потрапив до лікарні із численними травмами», – йдеться у повдіомленні.

У прес-службі кажуть, що подібні випадки залякувань лісівників трапляються постійно. Дуб ціниться не менше за бурштин і попит на чорному ринку на нього шалений. А лісівникам окрім відеореєстратора і телефона захищати ліс більш немає чим. Цьогоріч збитки нанесені Білокоровицькому лісгоспу від чорних лісорубів сягають 200 тис. грн.

Leave a Comment