На півночі області прикордонники затримали жінку, яка збирала чорниці

На півночі області прикордонники затримали жінку, яка збирала чорниці

Порушила державний кордон.

На півночі області прикордонники затримали жінку, яка збираючи ягоди, намагалася порушити українсько-білоруський кордон. За даним фактом її притягнули до відповідальності за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Про це повідомила прес-служба Житомирського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

«Прикордонники відділу «Овруч» в безпосередній близькості до кордону, неподалік села Прилуки, виявили громадянку України, яка ігноруючи неодноразові попередження про дотримання прикордонного законодавства, намагалась порушити українсько-білоруський кордон збираючи чорницю. За даним фактом жінку притягнуто до відповідальності за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України»», – йдеться у повідомленні.

Прикордонники Житомирського загону черговий раз застерігають громадян бути уважними та не допускати незаконного перетину державного кордону під час збору дикоростучих ягід та грибів.

«Нагадаємо, що цьогоріч підвищилась відповідальність за порушення даної статті нормативного акту, так за незаконне перетинання або спробу незаконного перетинання державного кордону України стягується штраф у розмірі від 3400 до 8500 гривен або накладається адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб, з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення. Згідно законодавства Білорусії за дані діяння особа притягується як до адміністративної так і до кримінальної відповідальності», – додали у прес-службі.

Нагадаємо, житомирські прикордонники затримали в Чорнобильській зоні сталкерів із Вільнюса. Житомирські прикордонники затримали білоруса, якого розшукував Інтерпол.

Leave a Comment