На реконструкції ліцею у Житомирському районі вкрали 270 тисяч

На реконструкції ліцею у Глибочицькій територіальній громаді підрядник привласнив 270 тисяч гривень. Про це повідомили у прокуратурі області.

За договором із підрядником капітальна реконструкція обійшлася у понад 10 млн грн. Угоду уклали ще у серпні 2021 року.

«По завершенні реконструкції навчального закладу, директор товариства в офіційних документах зазначив, що роботи виконані у повному обсязі, відповідають технічним вимогам, та подав їх для оплати. Інженер з технічного нагляду, який здійснював контроль за дотриманням підрядником будівельних норм та технічних умов, не перевіривши достовірність відомостей, засвідчив надані документи своїм підписом, тим самим підтвердив їх правдивість», ‒ зазначають у прокуратурі.

На момент складання звіту частина робіт, які були зазначені у договорі, виконана не була. Мова йде про покриття дерев’яних балок горища вогнезахисною речовиною.

Лише через місяць після оплати підрядник залучив фахівців, які виконали ці роботи за значно меншу вартість, ніж він зазначив в офіційних документах.

За висновками експертів, унаслідок таких неправдивих відомостей підряднику з бюджету безпідставно перераховано понад 270 тис. грн, якими він заволодів.

Наразі вирішується питання щодо обрання обом підозрюваним запобіжних заходів.

Нагадаємо, що у Ємільчиному вкрали більше мільйона на ремонті колектора. Майже таку ж суму вкрали на реконструкції ліцею у Житомирському районі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *