На ринках області зросли ціни на продукти. Найбільше подорожчали яйця, – статистика

На ринках області зросли ціни на продукти. Найбільше подорожчали яйця, – статистика

 Загалом ціни на продукти та безалкогольні напої зросли на 0,2%.

На продовольчому ринку у серпні на 0,2% зросли ціни на продукти харчування та безалкогольні напої. Найбільше подорожчали яйця – на 28,8%. Про це повідомили в головному управлінні статистики області.

«Найбільше подорожчали яйця – на 28,8%, сало, м’ясо курей, яловичина, сметана, хліб, свинина, рис, макаронні вироби, кондитерські вироби з цукру, молоко, сири – на 4,8–0,3%», – йдеться у повідомленні.

Поряд з цим, на 2,9–0,3% подешевшали морозиво, оливкова та соняшникова олія, цукор, борошно і крупи, шоколад, кава, чай. Також знизились ціни на овочі загалом на 20,8%, в основному, за рахунок подешевшання капусти на 50,8%, коренеплодів, цибулі та грибів і картоплі – на 19,6%. На фрукти відбулося зниження цін у цілому на 5,8%, у т.ч. яблука – на 15,7%, банани – на 11,1%. Алкогольні напої, тютюнові вироби зросли в ціні загалом на 0,9%, зокрема, тютюнові вироби – на 2,4%.

Нагадаємо, за півроку з різних причин померли 10 тис. 373 жителів Житомирської області. Про це повідомили у головному управлінні статистики області. Основними причинами смертності є захворювання системи кровобігу та онкологічні хвороби.

Leave a Comment