На ринках Житомирщини продовжують дорожчати овочі. Капуста – у чотири рази

У ринках області зросли ціни на деякі продукти харчування. Зокрема, стали дорожчими овочі. Про це повідомили в головному управлінні статистики області.

«Овочі стали дорожчими на 3,8% загалом внаслідок зростання цін на капусту на 23,8%, картоплю – на 14,8%, коренеплоди, цибулю та гриби – на 6,5%. У той же час, овочі, вирощені з насіння, подешевшали на 5%. Також на 8,4% в цілому підвищились ціни на фрукти: на 16,7% – банани, на 6,5% – яблука, натомість сухофрукти подешевшали на 2,6%», – йдеться у повідомленні.

Крім того, на 3,5% піднялись ціни яловичину, на 0,8–1,5% – на м’ясо курей, каву, чай, сіль, прянощі та кулінарні трави, хліб, сири, кисломолочну продукцію, борошно і крупи, фруктові соки, макаронні вироби. Водночас, на 0,8–2,5% подешевшали соняшникова та оливкова олія, масло, маргарин та інші кулінарні жири, сало.

Ціни на алкогольні напої, тютюнові вироби підвищилися загалом на 1,2%, зокрема, тютюнові вироби – на 2,1%.

Нагадаємо, на ринках області зросли ціни. Яйця подорожчали на 35,8%. Водночас, на 3,3–1% подешевшали борошно і крупи, риба та продукти з риби, сіль, прянощі та кулінарні трави, цукор, соуси, приправи, соняшникова олія.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *