На сесію облради відтепер можна буде потрапити лише з перепусткою

На сесію облради відтепер можна буде потрапити лише з перепусткою

Таке рішення прийняли депутати.

Громадяни, які хочуть бути присутніми на пленарних засіданнях обласної ради, повинні попередньо реєструватися, щоб отримати перепустку. Відповідні зміни до регламенту обласної ради щодо присутності на засіданнях сесії представників громадськості 24 травня підтримали депутати. Про це повідомила прес-служба облради.

«Зокрема, змінами передбачено, що «громадяни можуть бути присутніми на пленарних засіданнях обласної ради за умови попередньої реєстрації у виконавчому апараті обласної ради. З метою забезпечення належних умов проведення сесії обласної ради та унеможливлення перешкоджання здійсненню депутатських повноважень, для зареєстрованих громадян надаються спеціально підготовлені місця в сесійній залі та на балконі»», – йдеться у повідомленні.

Реєстрація осіб, які бажають бути присутніми під час пленарного засідання ради, відбуватиметься до початку засідання на підставі документа, який посвідчує особу. Зареєстрованим особам видаватимуть тимчасові перепустки.

«Громадяни, присутні на пленарних засіданнях обласної ради, повинні утримуватися від вчинення дій, що перешкоджають роботі обласної ради. Особам, які допускали порушення, може бути відмовлено у наданні перепустки», – додали у прес-службі.

Нагадаємо, депутати облради не хочуть збиратися на сесії щомісяця. Депутати «Батьківщини» ініціювали скасування рішення виконкому про підняття проїзду у маршрутках.

Leave a Comment