На стадіоні «Полісся» відновлять трибуни, манеж і поле (ФОТО)

На стадіоні «Полісся» відновлять трибуни, манеж і поле (ФОТО)

«Головне не краса, а якість» – голова облдержадміністрації.

Для ремонту стадіону “Полісся” цьогоріч виділили 3,5 млн грн. Це – на закінчення реконструкції західної трибуни та майже 8,5 млн грн – на футбольне поле, дренаж і бігові доріжки. Фінансує Державний фонд регіонального розвитку, але 10 %  – це кошти з обласного бюджету.

полісся стадіон (10)

«Нові бігові доріжки і нове футбольне поле – мета на цей рік і вона реальна. На даний момент стадіон уже має кращий вигляд. Основне – на початку липня здати в експлуатацію західну трибуну  і легкоатлетичний манеж, адже там тренуються діти. Зараз будівельні роботи над цими об’єктами у стадії завершення. Ми хочемо, щоб діти тренувалися у приміщенні, яка відповідатиме усім потрібним нормам. До кінця року у нас мета виконати план – хороші бігові доріжки і зміщення поля на шість метрів, футбольне поле, дренаж, манеж і західна трибуна. Пріоритетом для нас є те, щоб було якісним те, що використовується дітьми, а вже потім краса і навіс над трибуною», – сказав голова облдержадміністрації Сергій Машковський.

полісся стадіон (11)

За рік планується завершити роботи з відновлення та підсилення залізобетонних конструкцій трибуни, роботи у підтрибунних приміщеннях (влаштувати систему вентиляції, провести протипожежні заходи), відремонтувати зовнішні туалети.

полісся стадіон (13)

У рамках реконструкції на футбольному полі планується влаштувати новий трав’яний газон із системою поливу та дренажу, замінити покриття бігових доріжок, відновити зовнішні інженерні межі.

полісся стадіон (9)

«Ми розглядали можливість демонтажу трибун, щоб стадіон мав вигляд завершеності, але у цьому році це зробити не вдасться. Сили доводиться розраховувати реально. До 2017 року в планах, щоб стадіон мав європейський вигляд», – додав Машковський.

полісся стадіон (7)

Також благоустрій стадіону передбачає облаштування місць для парковки, озеленення території, облаштування пішохідних доріжок.

полісся стадіон (12)

Звучали думки щодо східної трибуни, без ремонту якої про європейський вигляд стадіону говорити не варто. Зі слів очільника області, реконструкція її коштуватиме значно дорожче, ніж будівництво нової за сучасними технологіями. Тож, поки це питання у процесі вирішення.

полісся стадіон (5)

полісся стадіон (3)

полісся стадіон (1)

полісся стадіон (6)

полісся стадіон (12)

Нагадаємо, Активіст, який займався відновленням стадіону «Спартак» написав заяву про звільнення.

Leave a Comment