На студентському фестивалі «Листопад-fest» зібрали кошти на лікування хворої студентки

На студентському фестивалі «Листопад-fest» зібрали кошти на лікування хворої студентки

Вперше переможців визначало журі.

У Житомирському державному університеті імені Івана Франка 22 листопада відбувся щорічний фестиваль студентської творчості «Листопад- fest», який заснував викладач університету, заслужений працівник культури України та міста Житомира Володимир Шинкарук. Про це повідомила прес-служба університету.

img_l_1_2484_14799294532fest

«Учасниками фестивалю студентської творчості «Листопад-Fest» стали кращі представники творчої молоді ЖДУ імені Івана Франка та вперше – ЖДТУ, Житомирської філії КІБіТ, Житомирського коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка. До того ж, якщо раніше доля конкурсантів залежала від глядачів, то цьогоріч переможців визначало компетентне журі на чолі з українським актором, режисером, народним артистом України Володимиром Талашко. Незмінним лишилось одне: благодійний збір коштів», – йдеться у повідомленні.

img_l_2_2484_14799294536fest

Цього разу кошти збирали для підтримки студентки 33 групи ННІ філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка Ірина Яцик, яка після крововиливу в мозок знаходиться в тяжкому стані.

Допоки журі обирало найкращих, глядацьку аудиторію розважали співаки Євген Кравчук та Діана Морару, гурти «Retro 21» та «Співіснування», артист цирку Петро Дяченко.

img_l_4_2484_14799294534fest

Дипломами переможців члени журі відзначили таких учасників:

Третя премія: Яна Бамбуза, Андрій Мельник та Поліна Арутюнян.

Друга премія: ансамбль народного танцю «Унава» та Дар’я Філінська.

Перша премія: Вероніка Гнітецька та Ілля Новіков.

Гран-прі: Дмитро Панченко.

Відзнаки дипломанти отримали з рук легендарного українського кіноактора Володимира Талашка.

img_l_5_2484_14799294533fest

Нагадаємо, зі студентами університету імені Франка зустрівся легендарний український актор. У ЖДУ імені Франка приїхали викладачі з усього світу.

Автор фото: прес-служба університету.

Leave a Comment